סל איחסון גדול מאוד, סרוג , בגווני לילך ע עם ידיות נשיאה

 • 225.00
 • אפשרויות:
  בחרי את הגודל הרצוי. התמונות להמחשת הגודל. ניתן להזמין בכל צבע
  קטן - סל איחסון גדול מאוד, סרוג , בגווני לילך ע עם ידיות נשיאה
  קטן
  בינוני - סל איחסון גדול מאוד, סרוג , בגווני לילך ע עם ידיות נשיאה
  בינוני
  ₪25.00
  גדול - סל איחסון גדול מאוד, סרוג , בגווני לילך ע עם ידיות נשיאה
  גדול
  ₪60.00
  ענק - סל איחסון גדול מאוד, סרוג , בגווני לילך ע עם ידיות נשיאה
  ענק
  ₪140.00
  בחרו אפשרות אחת לפחות
אזל המלאי
פריט זה ניתן על ידי קרדיטים.
לחצו על "הוספה לעגלה" להמשך
אזל המלאי עבור /
משלוח חינם מעל ₪500.00
סל איחסון גדול במיוחד
סרוג בגווני של סגול לילך בהיר

 

 • זמן אספקה ותנאי רכישה
  אספקת המוצרים ומשלוחים :
  המשלוח ישלח בתוך 5 ימי עבודה מרגע אישור ההזמנה (ימי א'-ה', לא כולל שבתות וחגים) במידה ובוצעה הזמנה מיוחדת, מועד האספקה יקבע בנפרד.
  המשלוחים יבוצעו לאזורים בתוך ישראל, המוגדרים בתקנון המשלוחים (למעט ישובים בודדים, אליהם לא נוכל להגיע ומולם יעשה התיאום לדרך הגעת המוצר טלפונית).
  מוצהר על ידי המזמין כי ידוע לו ששירות המשלוחים בעבור מוצרים הנמכרים באתרI הינו שירות חיצוני, על כן במידה והמוצר לא סופק על פי זמני האספקה המפורטים באתר, על הלקוח לידע את העסק באופן מידי על מנת שיוכל לערוך בירור בעניין. במקרה כזה RIVEE אינה מתחייבת בשום צורה לזמני אספקה וכל עיכוב שחל שאינו בשליטתה אינו מחייב אותה
  אספקת המוצרים כרוכה בתשלום ובאישור ההזמנה על ידי RIVEE אלא אם צוין אחרת בעת תהליך ההזמנה והתשלום. במידה וההזמנה לא תאושר מכל סיבה שהיא והלקוח שילם בעבורה, יוחזר כספו של הלקוח בתוך 30 ימים מיום ההודעה על אי אישור ההזמנה .
  משלוחים

  המשלוח יישלח לכתובת שצויינה בעת ביצוע ההזמנה
  חשבונית תשלח במייל או במשלוח החבילה , לפי הפרטים שהוזנו בעת ביצוע ההזמנה
  במידה וישנו שינוי במקום או במועד האספקה, על הלקוח ליידע את החברה על כך
  ימי העסקים: ראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי. ערבי חג, חגים, מועדים, שישי ושבת אינם ימי עסקים.
  שיטות משלוח (ישראל):
  משלוח לנקודת איסוף עד 2 ימי עסקים 25 ₪
  משלוח עם שליח עד הבית, עד 2 ימי עסקים 48 ₪
  דואר רשום 18 ₪

  איסוף עצמי מהסטודיו של RIVEE באור יהודה , בתיאום טלפוני
  בהזמנת משלוח לנקודת איסוף, המשלוח יהיה זמין לאיסוף בנקודה שנבחרה , בין 2-4 ימי עסקים בלבד. באחריות הלקוח להגיע למרכז המסירה במועד ובטווח הימים הנדרש לאיסוף המשלוח. בהזמנת משלוח עד הבית באחריות הלקוח לענות לשיחת טלפון מהשליח ולאפשר את המסירה במהלך שעות העבודה


  במקרה של משלוח שיוחזר כתוצאה מכשל בעת המסירה כגון: לקוח שלא היה זמין לשליח או לא הגיע במועד למרכז המסירה, ניתן להזמין משלוח חוזר בתשלום על חשבון הלקוח, בהתאם לתעריפים הנקובים בדף המשלוחים
  במידה ויבחר הגולש באפשרות איסוף עצמי של הפריט מהחברה, לא יחויב הגולש בדמי משלוח. לא ניתן לבחור באפשרות איסוף עצמי במידה וההזמנה בוצעה והפריט כבר נשלח. במידה והלקוח מעוניין לאסוף את הפריט מהחברה, באחריותו לתאם את איסוף המוצרים עם החברה.RIVEE שומרת לעצמה את הזכות לעדכן מעת לעת, בהתאם לצורך, את מחירי המשלוחים.
 • מדיניות החזרת מוצרים
  ביטול והחזרות עסקת רכישה:
  הודעה בדבר ביטול הרכישה מכל סיבה שהיא ע"י הלקוח תהיה בהתאם להוראות פרק ג' לחוק הגנת הצרכן, התשמ"א – 1981 ובכפוף לכל דין.
  ביטול הרכישה יעשה מיום ביצוע הרכישה ועד 14 ימים מיום קבלת המוצר. בכל בקשה לביטול הרכישה לאחר שהמוצר כבר נשלח, כפוף הביטול לכך שהלקוח יחזיר את המוצר לחברה על חשבונו ובתנאי שהמוצר תקין ולא נעשה בו כל שימוש, הוא באריזתו המקורית, אינו ניזוק ואינו פגום בצורה כלשהי.
  ביטול עסקת רכישה זו כפופה להוראות סעיף 14ג לחוק הגנת הצרכן, תשמ"א-1981 (פרק עסקת מכר מרחוק) ובעת הביטול ישלם הלקוח דמי ביטול בגין כל מוצר שהוזמן בגובה 100 ₪ או 5%, לפי הנמוך.
  בעת ביטול רכישה ובמידה ו- RIVEE ביצעה הזמנה לשליחות עבור המוצר שהוזמן, כספו של הלקוח בעבור השליחות שהוזמנה לא יוחזר.
  במידה ובוצעה הזמנה עבור מוצר מיוחד, שבו המזמין ביקש כי ייעשו שינויים מיוחדים במוצר, עבורו בלבד, או הזמנת מוצר אשר אינו מוחזק במלאי בשוטף, לא תהיה אפשרות להחזיר מוצר זה, בהתאם לחוק להגנת הצרכן.

  בעת ביטול שובר מתנה שלא מומש, ניתן לקבל החזר כספי בניכוי 5% דמי ביטול עסקה, למשך שנתיים מיום הקניה. ההחזר יבוצע לאמצעי התשלום אשר דרכו בוצעה הרכישה באתר .
  ניתן לקבל החזר כספי חלקי על שובר שמומש באופן חלקי בניכוי 5% דמי ביטול עסקה מהסכום שנותר ללא מימוש, למשך שנתיים מיום הקנייה . ההחזר יבוצע בהתאם למקובל באמצעות זיכוי של אמצעי התשלום אשר דרכו בוצעה הרכישה באתר.
  ביטול סדנאות
  ניתן לבטל סדנה עד ל 48 שעות טרם המועד שהוזמן לסדנה ולקבל החזר כספי בניכוי 5% דמי ביטול עסקה, למשך שנה מיום הקניה. בביטול סדנה החל מ 36 שעות טרם המועד ועד למועד הסדנה שהוזמן לסדנה לא יבוצע כל החזר כספי
  מוצהר ומוסכם בין הצדדים כי במידה והלקוח מחזיר את המוצר באמצעות שליחות חיצונית ו/או גורם אחר ואינו מחזיר את המוצר בעצמו, הוא מעניק לRIVEE I את שיקול הדעת הבלעדי להכריע האם המוצר ניזוק ואם לאו.
  באם נפל פגם במוצר שהוחזר בעת הגעתו חזרה ל-RIVEE הרי שהלקוח מקבל את קביעת החברה לעניין זה ובמידה וישנו פגם, כספו של הלקוח לא יוחזר.
  ביטול הרכישה כל עוד לא נשלחות המוצרים על ידי העוסק או מי מטעמה אל הכתובת שנמסרה ,יתבצע באמצעות משלוח דואר לכתובת הדואר האלקטרוני של RIVEE כפי שמופיעה באתר
 סל איחסון סרוג, גדול ומכיל 
מתאים לשים בתוכו את כל הבובות והצעצועים הרכי 
בחדר הילדים
יכול לשמש כסל כביסה בחדר התינוקות 
סל סרוג יכול לשמש בפינה בחדרי הבית 
לשים בתוכו שמיכות, עיתונים , מגזינים ועוד
מאחר והסל גמיש, ניתן לאחסן בתוכו חפצים שימושיים רבים 
נסרג בעבודת יד מקצועית בסביבת עבודה מוקפדת ונקייה מעישון 
מידות:
קוטר 30 סח
גובה 30 במ
ניתן להזמין בכל גודל, דוגמה ושילוב צבעים לבקשתך 
אנא צרי קשר עם החנות heart


 
x

#{title}

#{text}

#{price}